| milkaXD a întrebat:

Hei, am si eu o intrebare... Cum fac iepurii? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Bianca4926 a răspuns:

Iepurii scot sunete de parca un pisi nou-nascut stranuta, ceva de genul puf!, ei se manifesta prin ridicarea labelor la gura si datul din bot,...

funda?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce anume sa faca?

| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns:

Buna ziua! Iepurii nu fac zgomote doar dau din botic sunt mutii ca pestii laughing.O zi buna!

| Giant123456 a răspuns:

Iepurii nu scot sunete doar dă din botic happy

| FantaZEW a răspuns:

Cum fac iepurii ce? Te referi la s*x atunci e normal ca la caini, pisici, si alte animale..scz daca nu ti-am raspuns corect dar nu am inteles la ce te referi puppy dog eyes funda?

| victor73 a răspuns:

Ce sa faca iepurii

? ce sa faca iepurii

| milkaXD explică (pentru victor73):

Ma refer la ce sunete scot.

| MrBlue a răspuns:

Cu talent! Ca si pisicile. Funda?

| CocaCola19874 a răspuns:

Daca te referi la imperechere fac la fel ca
virgula caini.

| George_Geo_1994_4wdP a răspuns:

Bai chiar in seara asta am luat un iepure, si fiind intr-uhnloc strain, scotea un fel de mormait eu asta am auzit