| XxXNotForKiidsXxX a întrebat:

Hei! Am un husky siberian de 6 ani si de 3 sau 4 zile a inceput sa faca noaptea in casa! O scot afara de 3 ori pe zi si seara ii las foarte putina apa.De aproape o saptamana, dimineata gasesc urina in camera.Pana acum nu am mai avut probleme de genul acesta.Ce as putea face? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Cățeaua ta are sigur ceva probleme; eventual pune o cameră cu infraroșu s-o filmezi noaptea. Probabil o să vezi că la un moment dat ar vrea să iasă, dar nu poate - atunci... rezolvă cum știe ea.
Dar e clar că nu e normal și mai mult ca sigur trebuie făcute investigații.
Mergeți la medic, cu cât mai repede, cu atât mai bine.

1 răspuns:
| MrKez a răspuns:

Daca vezi ca te preocupi asa mult, te rog sa duci la veterinar. Stie cu exactitate ce se intampla. Posibil sa aiba ceva probleme.