| AnneBre a întrebat:

Hei. Apelez la cei cu imaginatie. Trebuie sa fac un desen folosindu-ma de expresia "a fi influent". Ajutati-ma cu niste idei

2 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Deseneaza un om care ii sopteste ceva unui alt om. Iar in cealalta jumatate de desen sa desenezi cum face ce i s-a soptit. Sau ceva de genuhappy

| WaterDrop a răspuns:

O persoana la geamul unei cladiri care arunca un pumn de monezi spre multimea de jos care sta cu mainile ridicate in sus de nerabdare.Pe fiecare moneda, asezate sub forma unui sir in timp ce cad, scrie cate o litera a cuvantului "i n f l u e n t a"