| andreea171998 a întrebat:

Hei, cam la cate saptamani trebuie sa-i faci catelului vaccinurile si cam cat ar costa?

Răspuns Câştigător
| LolaXLillyNuSpuneNimik a răspuns:

Pai trebuie sa ai faci cand are 5 luni deoarece daca ii faci la 3 luni este prea mic si se poate inbonlavi si costa cam 15 lei nu etse mult dar trebuie sa ai si grija de elbig grin

1 răspuns:
| TrendyHedgehog a răspuns:

cainelui meu i-am facut vaccinurile la 3 luni si am dat 50 lei dar trebuie sa il lasi nemancat vrei\o 7 ore inainte sa i se faca vaccinul