| cristinaa_7368 a întrebat:

Hei, ce faceti? am si eu o nelamurire si sper sa ma ajutati.azi ma duc sa-mi cumpar un animalut dar nu stiu ce sa aleg intre pisica sau hamster.As alege pisica dar nu stiu daca ii cade mult parul, ca daca ii cade o sa imi iau hamster. voi ce ziceti?

3 răspunsuri:
| NoName1234 a răspuns:

Sa iti iei pisica am o pisica, care o am numai de o saptamana nu face nici un fel de problema are decat 1 luna si am dus-o de 2-3 ori la cutia cui nisip si dupa aia se duce numai singura acolo, acum e mica si nu ii cade parul deloc! Dar cand o sa fie mare o sa ii cada dar o scoti afara sau o pui pe ceva o perii ca sa ii scoti tot parul care urma sa cada si gata, asta cred ca cam 1 data pe zi.Nu ca hamsterii nu sunt draguti dar nu sunt asa iubitoare ca pisicile.big grin Succes! kiss Sper sa iti iei o pisica happy! Dar faci cum vrei tu big grin

| NoName1234 a răspuns:

Deci ce o sa iei? happy

| BruneTTe a răspuns:

Eu as alege hamsterul. nu rupe nimic, nu zgarie, nu sare pe unde nu trebuie laughing