| Katen a întrebat:

Hei!

De o saptamana m-am apucat de arta pariurilor (fotbal) si am o curiozitate( de om tampit). De exemplu la Betcafearena am un bilet castigator, mi-au iesit toate meciurile, ma duc cu el direct la agentie sau trebuie sa completez alea de pe spatele biletului cu CNP alea alea?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie completate datele de pe spatele biletului si sa semnezi.

| cookie01 a răspuns:

Poti sa nu le completezi. Poti sa dai biletul fara sa zici nici "buna ziua" ca ea o sa iti intinda banii si poti pleca linistit. In fond ce te-ar interesa ce face ea dupa aia cu biletul. Daca ar fi cv in neregula, ti-ar zice. Ea doar iti scaneaza biletul sa vada daca ti-au iesit toate meciurile bine sau nu

| Woman2Womanro a răspuns:

Poti sa mergi cu el direct la agentie.

| joker50 a răspuns:

Pai daca ti le da comleteaza ca doar nu are cum sa le completeze gagica de la ghiseu.

| AlexandruGheorghe a răspuns:

Salut Nu este Nevoie sa completezi nimic, te duci cu biletu pur si simplu acolo si cu Buletinu trebuie sa ai 18 ani sau peste si asta e totwinking succes.

| Ch1c0s a răspuns:

SCrii pe spate cnp, nume si prenume si dai biletu.