| Bianka_9565 a întrebat:

Hei, lume ce credeti despre ce am scris aici
o lacrima, o picatura de ploaie. o amintire, un tunet. o fericire, un fulger... o iubire, un viscol...
va rog, spuneti-mi si mie daca e frumos.

Răspuns Câştigător
| ßΘɱßΘɴίκ a răspuns:

E superb:X
deci ciar imi place muuklt:Xday dreaming
as putea sa pun asta la o descriiere pe hi5?batting eyelashes
o sa pun asa

o lacrima, o picatura de ploaie.o amintire, un tunet. o fericire, un fulger...o iubire, un viscol...[by Bianca TPU]

daca vrei pun altfel.winking

pot? pot?

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Care dracu e logica? ...pe bune?
nu are rima, nu are nimic ...sunt doar niste cuvinte puse ca sa te faca sa pari,, suferinda,,!

| TrendyHedgehog a răspuns:

Pai nu prea vad legatura ar trebuie ca versurile sa aiba legatura cu o poezie ceva ca asa nu are sens deloc.

| ßΘɱßΘɴίκ a răspuns:

Offrolling on the floor)

doamne are sens!

adica lacrima este asociata cu o picatura de ploaie //amintirea cu un tunet si asa mai departe rolling eyes

adica eu inteleg inceputul furtuni asociata cu iubirea

inteleg da nu stiu cum sa explicrolling on the floor))

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Da este. Esti foarte talentata. Si eu as vrea sa fac asa ca tine dar din pacate nu se poate.
PaPa PuP. Bafta In CoOoONtinuareebig hug

| LaadyH a răspuns:

Pai.nu prea are sens.
adica, trebuia macar sa mai continui cu ceva.happy

| giuly a răspuns:

Mda...enumeri chestii.
/fascinant

| DaNiElA_8352 a răspuns:

E frumoss
bravooo tiee

| ionutz95 a răspuns:

Da e frumos bv tie