| Jacy2002 a întrebat:

Hei. Ma intebam costa o consultatie la veterinar?

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

In jur de 10-20 de lei, depinde de cabinet/de medicul veterinar dar si cel fel de consult este.
Spre exemplu unde, la veterinarul cainelui meu este gratis consult, pentru ca de 12 ani imi duc cainele acolo, si pacientii lui au grastis, iar cel care nu sunt pacientii lui costa este 10 lei consultul, dar este si gratis daca cainele/pisica este adoptata de pe stada/adapost sau posesorul animalului nu prea are bani ( exemplu un pensionar).

1 răspuns:
| catanavip a răspuns:

25 de lei