| Biancaϟ a întrebat:

Hei, mi-am luat ieri un porcusor de guineea si sta tot in coltul custii cand sunt oameni in jur. noaptea cand dorm se plimba si n-are nimic laughing) oare face asa pentru ca nu s-a obisnuit inca cu noi si cu casa "cea noua"?

Răspuns Câştigător
| Swordsman a răspuns:

E doar timid, in timp o sa se obisnuiasca cu tine si cu oamenii

3 răspunsuri:
| rapp2020 a răspuns:

Pai si eu aveam un porcusor, si tot asa facea cred ca asa sunt eithinking le place la intuneric in singuratatehee hee

| alina345 a răspuns:

Nu sa obisnuit inca dar intre timp peste vreo o saptamana se va obisnui si nu va mai fi asa.

| andreiboss8000 a răspuns:

Nu s-a obisnuit cu voi