| Bogdan009 a întrebat:

Hei prieteni uni dintre voi cand fa-ti luat PC ati avut un joc in care era un copil care facea farse la un mos... puteti sa-mi spuneti cum se numeste jocul? (pentru uni va parea ciudat ce spun acum laughing )

Răspuns Câştigător
| Bianca_6973 a răspuns:

Si eu ma jucam acel joc cand eram mica.Intrai in casa la vecin si trebuia sa ii faci farse fara sa te vada.Era frumos jocul.Se numea Neighbours From Hell.

3 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Neighbour from hell

| TheLastDancer15 a răspuns:

Da... se numeste Neighbours from hell [1, 2 sau3] http://www.google.ro/......tp?/search Cu placere! :X:*:X

| alinutz_3504 a răspuns:

Eu cred ca inca il mai am, ii zice: Sa-ti enervezi vecinul sau Neighbours From Hell asta cred ca este