| Tzygy a întrebat:

Hei salooth! Vreau sa-mi cumpar un caine! Acesta este un caine de talie-mare, Rottweiler, si vreau sa-l tzin in apartament! Cum imi fac parintzi sa accepte?!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu vreau sa fie iubitori si dragalashilaughing...ca daca vroiam asa, nu-mi mai luam rottstraight face...si am mai avut rott la curtestraight face. si nu mi s-a parut prea greu de ingrijit!

3 răspunsuri:
| licurici_3019 a răspuns:

Paaaai...Nu sunt sigur ca asta e cel mai bun sfat, dar daca nu primesti unul mai bun incearca-l pe al meu...
Deci, ai putea sa le insirui toate calitatile bune a acelei rase si incearca sa fi cat mai convingator (de ex: atunci cand vorbesti despre caine, aratale ca esti fericit/ă)

| Anddrea a răspuns:

E cam greu pentru ca nu e un caine mic. Daca ai si un apartament micut e imposibil sa-i convingi. Poti incerca totusi sa le spui ca tu vei avea grija de tot si il vei scoate in fiecare zi afara sau poti sa-l duci si la tara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey, Buna! NU vreau sa iti spulber sperantele dar daca stai la apartament i-ati gandul pentru ca asemenea rase sunt foarte greu de intretinut in situatia ta. Eu iti sugerez de pilda o rasa de bichon sau orice alta rasa canina mai mica ( de apartament ). iti pot scrie foarte multe despre ei si de asemenea sunt foarte iubitori si dragalasi. Succes!