| Sclipirici a întrebat:

Am doi ciobanesti in varsta de 1 an si 2 luni, iar pe langa ei mai am un pekinez de aproape 7 ani. Ciobanestii au custile lor, dar as vrea sa ii dau mai des afara din custi (am curte). Problema e ca, daca prind pekinezul il bat, nu stiu cum sa ii împart si nu renunț la niciunul. Si mai am o problema. Nu pot sa ii tund, nu ma lasa deloc sa ii tund laughing le-a cazut parul si acum am văzut ca a crescut mai frumos dar au parti în care parul le e incalcit.

2 răspunsuri:
| LupinRemusSnape a răspuns:

Du-te la un specialist happy

| TwiX21 a răspuns:

Daca nu vrei, nu ar trebui sa renunti la niciunul, sa stii! Ar trebui sa procedezi asa:
- Cand vrei sa scoti ciobanestii, bagi micutul in cusca! Asa e cel mai bine.