| Pinky99 a întrebat:

Am doi papagali un mascul verde si o fata bleu cu alb... Baiatul vrea sa o prinda sa o calce sa faca oua, dar aici e problema femela e sperioasa si nu vrea sa stea. Ce trebuie sa fac sa stea la mascul sa o calce? O sa incerc toate metodele voastre, dau funda la cel ce functioaneaza.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pinky? punete in locul ei. tu ai accepta asa ceva? stii ca papagalii sunt fideli unul altuia si se imperecheaza pana la moarte? deci cum poti tu sa impui asa ceva?

| andreibubu2 a răspuns:

Ai putea sa iei fata in mana sa o manghii pe cp sa o inveti sa stea in mana sa o dresezi (daca is perusi nu pot face pui ca ei doar in coloni se pot inmulti)