| Elena1010 a întrebat:

Am nevoie de ajutooorrrrrr va roooooooggggg URGENT...am un shitzu de 1 lună şi 8 zile si nu a învăţat să îşi facă nevoile pe păturica ei specială, face în toată casa caca si pipi AJUTOOOORRRRR!

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

E destul de mica pentru asta, incearca sa o scoti cat mai mult pe afara.

| Elena1010 explică (pentru MihaiNicu23):

Încă nu are vaccinul făcut

| MihaiNicu23 a răspuns (pentru Elena1010):

Macar primul vaccin sa i-l faci cel care se face la varste fragede, dar poti sa o scoti pe afara ce daca nu are vaccinul facut. Ca mama catelului/catelusei nu o fi stat in permanenta inauntru, animalel sunt obisnuite sa stea pe afara nu au fost toate facute in casa.