| DizzyJessy a întrebat:

Hei TPU
Am nevoie de ajutor, doar in caz ca stie cineva.
Am un pisoi, care nu este batran, si se comporta cam ciudat. Nu mananca, nu cred ca bea, a salivat putin, este slabit, a pierdut din greutate si nu sta pe picioare. Cand il ridic, se pune jos / cade. Unii mi-au spus ca are cancer metastatic, ba o capusa, ba a fost otravit. Si un veterinar n-am cum sa gasesc la ora asta, 10:23 PM.

Răspuns Câştigător
| Maria_Alexandra_1988 a răspuns:

Poate a fost batut de alte pisici pune-i comprese cu apa rece constant daca nu isi revine in cateva zile du-l la doctor

2 răspunsuri:
| DenissaRoxana a răspuns:

Cum se mai simte pisicul? Sper ca ai fost cu el la veterinar, trecand deja doua zile.

| RainbowFade a răspuns:

Saliveaza zici, sigur a fost otravit.Deci si William al meu a fost otravit.Si tot la fel facea. Dsi paine cu lapte (painea pentru ca are proteine si curata organele, laptele pentru ca scoate otrava si painea aluneca mai bine.) Si dupa te rog nu incepe cu mancarea de obicei, dai o conserva tocata si apoi incepe cu mancarea de obicei.(D-ai conseva doua zile la rand.)