| razvan2888 a întrebat:

Hei TPU am o catea si un caine si cred ca vor sa faca pui da cateau e de talie mica si cainele mascul e de talie mare sa-i las?

Răspuns Câştigător
| ligiligi a răspuns:

Nu prea e bine.Cainele e mare iar catelusa e mica.Nu se potriveste.Pot aparea complicatii.Cumpara un catel de talie mica/mare si atunci pot face pui.Succes!

3 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Nu! ca poate sa ii fie si ei greu dupa sa fete daca ea e mica.

| ligiligi a răspuns:

Si simiy nu mai vorbi prosti.De ce sa nu ii cumpere nimeni? http://www.google.ro/......tp?/search imi spune mie ca acestia nu sunt draguti.

| simiy a răspuns:

Numai daca vrei sa ai ceva corcituri prin curte ca banuiesc ca nu o sa-i cumpere nimeni. Si daca nu vrei sa tii tu puii atunci nu-i lasa