| Adellee100 a întrebat:

Hei TpU! Am o intrebare: Are ceva daca cainele meu (bichon, 5luni,vaccinat) a intrat in contact cu un caine vagabond? A venit la cainele meu si a inceput sa il bata.Va rog ajutor! Funda.

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Daca nu are rani vizibile, deschise, dar si inchise ( o ruptura, etc), atunci nu are nimic. Dar cel mai bine este sa fie vazut de un medic veterinar, pentru a iti spune cu exactitate daca are vreo problema sau nu.

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă are vaccinurile la zi, poți sta liniștită. Nu se întâmplă absolut nimic...