| angeldevil_7103 a întrebat:

Hei TPU am o problema am 1 iepuras de vreo 2 saptamani si are o besica mare cam cat jumatate din piciorul sau pe picior cred ca are puroi in ea ce este de facut.Va rog sa nu imi raspundeti gen,, du-l la veterinar" vreau sa-mi spuneti exact ce are si ce e de facut FUNDA

Răspuns Câştigător
| robertthebest a răspuns:

Inteapal cu un ac si apoi curatal acoo in fiecare zi cu apa oxigenata si rivano.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Numai veterinarul poate rezolva problema, nu te mai încăpățana și du-l!
Pa, pa.

| Amilik a răspuns:

Un raspuns exact despre ce are iepurasul ti-l poate da doar un medic veterinar si doar in momentul in care il vede pe "pacient". Daca vrei sa se faca bine du-l la veterinar!

| CatzPopularity a răspuns:

Probabil afli informatii pe http://www.iepuri.info/? Daca nu cauta si alte site-uri despre iepuri