| deyu121 a întrebat:

Hei TPU, am si eu o intrebare.De ce de obicei pisicile de la televizor sau din reclama au blana pufoasa si multa pe cand ai mei nu au astfel de blana(ii spal,ii tin in casa),nu depinde de rasa, nu? Vreau si eu sa aiba asa coada stufoasa, blana...etc.

Răspuns Câştigător
| DenissaRoxana a răspuns:

Pisicile tale suntderasa? Cu ce le hranesti?
Pisicile mele nu sunt de rasa, darblana lor e pufoasa si straluceste...le hranesc cu royal canin si pana acum nu am avut nicio problema cu ele. Dar nu poti compara o pisoca europeana (desi este tinuta in casa) cu una persana sau o alta rasa cu parul semi-lng sau lung,

3 răspunsuri:
| NUUSTIU a răspuns:

Evident ca depinde de rasa.

| Sonic2070 a răspuns:

Depinde de rasa, normal! Iti dai seama ca cei care fac reclamele aleg o pisica din 100. happy

| TheLordOfTheRings a răspuns:

Este clar ca depinde de rasa.