| BalacHamud a întrebat:

Am si u un Ciobanesc de Bucovina si asi dori sa il vand dar nu stiu cu cat sa il dau. El are 11 luni (s-a nascut pe 17.11. 2011), are aprox. 50 de cm, este hranit cu pedigree, are carnet de sanatate si este vaccinat. Si nu stiu cu cat sa il dau. Va rog frumos ajutati-ma.

Funda big grin

Răspuns Câştigător
| AnnaAnnne a răspuns:

Daca este de rasa pura poti sa.l dai pe undeva pe la 150 -200 de euro daca era puiut il puteai da mult mai scump, dar deja are un an eu pe catelul meu Golden Retriever rasa pura l. Am luat cu 300 de euro cand avea 6 saptamanihappy

1 răspuns:
| CristiAndrei a răspuns:

La 11 luni e deja matur, mai mult de 400 de lei nu iei pe el