| WithoutYou a întrebat:

am un catel pe nume sparky care implineste doi ani. si anul trecut la aniversarea sa i-am cumparat multe cadouri. anul acesta, nu prea stiu ce sa ii iau. are de toate. lese, zgarzi, jucarii, chiar si doi banuti de pus la gat cu numele sau si adresa. are cusca, dar nu stiu ce i-as mai putea oferi (in afara de iubire, toata ziua o sa stau cu ellaughing ). spuneti-mi ce i-as mai putea da. FUNDA+VOT. multumesc anticipat! kiss

Răspuns Câştigător
| Coolgirl_7768 a răspuns:

Stiu ca pare penibil dar ai putea sa ii organizezi o mica,,petrecere" cu prieteni lui si le dai ceva de mancare mai special, desert si apoi mergeti afara in parc si jucati niste jocuri, verisoara mea are un rodwailer si ia luat un ursulet de plus si un os de cauciuc si cand cateaua vrea sa se joace ia osul sau plusul si se duce la fiecare sa vada cine s joaca cu ea si ori o arunca varmea(sau cine se joaca cu ea) si catelusa fuge sa o prinda ori o prinde in dinti catelusa si cine se joaca cu ea trage de telalalt capat

4 răspunsuri:
| LaughOutLoud a răspuns:

Poti sa ii gasesti o "Prietena"

| TokyoGirl a răspuns:

Ai putea sa-i pregatesti o mancare care ii place gatita in casa.Ce ii place sa manance de obicei in afara de conserve sau hrana uscata?

| WithoutYou explică:

Nu as prea vrea sa ii iau haine. nici nu am de unde in afara de net si sunt scumpe pe internet. o sa incerc totusiwinking e labrador, am uitat sa mentionezhappy

| Seiran a răspuns:

Saluut~!
Nu pot sa cred ca ai uitat de haine :O E partea mea preferata smug Vezi sa nu te apuci sa ii iei vreo salopeta, sa nu dai vina pe mine ='3