| Oannaxd13 a întrebat:

As dori si eu sa stiu la ce varsta imi pot da catelul meu [ rasa caniche pitic ] la monta? multumesc :* ofer fundita daca imi spuneti amanunte

2 răspunsuri:
| LaughOutLoud a răspuns:

Catei mai mici se pot imperechea de la o varsta mai frageda decat cei mari.dar iti recomand sa nu fii nerambdatoare si sa o dai da la 6-7 luni.eu as spune pe la 10-11 luni ar fi bine desi nu strica sa mai astepti.

| 7rAc3rS_7651 a răspuns:

Pai eu am un caine rasa : huscky il am de la 9 ani si pana in prezent il am : 18 ani. dupa parerea mea cel mai recomandant ar fi sa il tii chiar daca nu te intelegi prea bine... il inveti trucuri il duci la plimbare prin parc, daca stai aproape pe langa mare te duci cu el te joci cu frizbee Etc. Etcwinking