| Andreea505 a întrebat:

As vrea sa imi iau un catel si nu ma pot decide ce sa aleg: bichon frise sau terrier yorkshire? Ps sunt o vire vesel, jucausa, amabila etc. Care credeti ca mi s-ar potrivi?

Răspuns Câştigător
| alexandra205 a răspuns:

Eu te sfatuesc sa iti iei bichon frise. Cu el cu te vei plictisi niciodata. Au foarte multa energie, sunt dornici de afectiune, au mereu chef de joaca etc. Sunt perfecti firei tale!

3 răspunsuri:
| Anduta_1569 a răspuns:

Bichonul.
Un Yorshire Terrier e mai greu de controlat pentru ca face parte din grupa a 3-a-Caini de tip terrer.Cainii de tip terrer sunt impunatori si dominanti.
Ambele rase necesita o ingrijire speciala a blanii.
Numai bine!

| luisanamy a răspuns:

Mai bine e sa alegi Bichon-ul. ti se potriveste de minune.

Răspuns utilizator avertizat