| andritchianamaria a întrebat:

Hei TPU,eu ma ocup handmade, cine imi poate da niste sait-uri de pe care ma pot inspira?

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Acuma...depinde ce anume faci. Ca poti face croitorie, tricotaje, bricolaje ...etc.
Cauta la "imagini" la google, specifica domeniul si o sa gasesti o multime.
Eu am facut o traista dintr-o pereche de blugi la care le-am taiat cracii si a ramas asa, cu slit si agatatori dar i-am facu o bretea. Partea de sus am inchis-o cu un fermoar.
Incapea in ea...cat in China happy