| Andreea26112001 a întrebat:

Intr-un timp mama mea a vrut să imi cumpere un căţel Shih Tzu in casa, dar s-a gandit la mizeria pe care o face si ca este foarte greu sa ai grija de unul. Eu i-am promis ca o să am doar eu si sora mea grija de el si ca banii cheltuiţi noi ii vom strange, dar nu mai vrea! crying( Ce sa fac sa o conving?
Apropo: mama e înnebunit a dupa curatenie.

2 răspunsuri:
| Miftode_Codrin_1999 a răspuns:

Nu ai cum.Parerea mea e sa ti iei la revedere de la catel. Daca stateai la curte o convingeai.Incearca sa o ajuti si tu la curatenie si sa nu i mai ceri bani de cheltuiala.Si date mai mult pe langa ea. BAfta FUNDA?