| YahOOzOOp a întrebat:

Hei TPU:M-am decis sa imi cumpar un hamster dar eu vreau unul micut, cariua ii place sa il tii in mana, sa il mangai si care sa nu aiba asa multa activitate nocturna. Ce rasa imi recomandati?

5 răspunsuri:
| klau95 a răspuns:

NU nu e bine cel mic traieste 3 ani dar cel mare pana in 5 ani happy
Ati recomand unul mare e mult mai sociabil e mai mare, il vezi mai bine, si mai dragut.

| smile20000 a răspuns:

Soricei dansatori. cand am fost la pet shop am vazut nistee hamsteri dansatori care fugeau in cerc unul dupa altul. uite aici mai multe informatii http://www.latifa.ro/animale-mici/soareci/ingrijire/soriceii-dansatori

| ღdeeღ a răspuns:

Incearca hamsterul pitic. eu am avut unul si era asa de dragutsi cuminte. statea in mana si chiar manca din mana mea. activitate nu prea au in timpul noptii dar totusi, nu poti dormi cu ei in camera fiindca fac galagie (asa fac toti hamsterii dar acesata rasa are actv. noc. cea mai scazuta) Nici nu sunt scumpi! eu am dat pe ai mei 10 lei si erau intr-o stare perfecta (nu erau bolnavi sau cv de genu')

sper ca te-am ajutat :*

funda?

| jerrygabrielle a răspuns:

Hamster siberian piticbig grin.E mititel si dragut.

| YeyethisShitLookLikeAToupee a răspuns:

Un amant thumbs up