| Gsandra a întrebat:

Mi-am luat un porcusor de guineea si cum l-am luat m-am dus cu el la veterinar deoarece mai era in cusca aia de la petshop un porcusor bolnav. Mi-a zis si vanzatoarea ca acela are ceva si mi s-a zis ca porcusorul meu este clinic sanatos. Dar azi este a doua zi de cand il am si e super ok... Sta in brate, sta la mangaiat... Dar stranuta! Oare trebuie sa ii dau vitamina C?
Fundita

Răspuns Câştigător
| JetBlueJet a răspuns:

Daca stranuta da-i vitamina C.
Uite si aici spune:
http://www.gemon.ro/forum/viewtopic.php?t=823

1 răspuns:
| Helpmeforfree a răspuns:

Da,este recomandat o doza mica de vitamina C,nu exagera insa.

Stii care e treaba:ai luat un porcusor cu sanse de a fi bolnav, daca nu acum, peste cateva zile, pana se face boala in organsim.

Sincer, iti doresc sanatate la porcusor.