| Capsuinkaadulcicaa a întrebat:

Hei TPU pot da mancare de hamsteri la iepuri? funda!

Răspuns Câştigător
| PuppetXD a răspuns:

Pai, in principiu da, pentru ca sunt rozatoare. Dar evident, ca unui iepure trebuie sa-i dai in cantitati mai mari.
Eu, insa, iti propun sa intrebi un veterinar, sau pe cineva care ti-ar putea da mai multe detalii despre alimetatia lor thinking

4 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Nu cred.

| Alexandru98 a răspuns:

De ce crezi că se numește mâncare de hamsteri?
e special făcută pentru organismul lor
ai putea mai bine să te duci la piațăsau la aprozar, să cumperi un kg de morcovi și să le dai să mînânce

| allison20 a răspuns:

Mai bine nu-i dai, exista hrana speciala pentru iepuri.

| MrAnonymus a răspuns:

Mai bine ai da mancare de iepuri pentru ca este special facuta pentru aceste animale.