| joaxenul a întrebat:

Hei TPU voi ce pasiuni aveti de exemplu pe mine ma pasioneaza mult caini big grin imi plac foarte mult mai toate rasele dar sunt mai mult pasionat de cei metis mi se par mai interesanti big grin credeti ca am dreptate? si mai spuneti-mi pasiunile voastre FUNDA big grin

1 răspuns:
| Anutzzzaaa a răspuns:

Pe mine dansul, pictatul, sportul, skiul, inotul... sunt foarte multe luctruri care ma pasioneaza. Parerea mea este ca daca te simti cand faci acel lucru inseamna ca te pasioeaza