| NicollNikkyKv a întrebat:

Hei, vreau sa stiu daca ma duc cu cainele la un concurs de frumusete ce trebuie sa stie acolo? trebuie sa.l invat de ex culcat sau ceva in gen?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat...Nu este concurs de dresaj.Trebuie sa stie sa mearga fudul..sa fie cochet...Hmm..Daca vrei sa impresionezi invatal sa dansezehappy.Cam atat. fundita?puppy dog eyes

| cateluuus a răspuns:

Trebuie doar sa stie sa stea cuminte cand il examineaza juriul si sa mearga la pas, nu in toate directiile.

| Doctorfishadi a răspuns:

Ar trebuii cu siguranta sa stie sa se comporte, invata-l cateva comenzi simple!