| Deni4you a întrebat:

Hei... vrem sa ne facem o trupa pop si nu stim cum sa ne alegem solistu, deoarece toate avem voce destul de buna si nu stim cum sa facem ca sa nu se supere 2 fete mai fitoase din trupa.Imi puteti spune vreo metoda?

Răspuns Câştigător
| alabalaportocalala a răspuns:

Pai pune pe fiecare dintre ele sa incerce cate un instrument, care se pricepe cel mai putin aceea va fi solista(pentru ca altceva nu poate face)winkingsau pputetis a fiti toate soliste, adica impartiti versurile pentru fiecarewinkinghappy
doar zic si eu!big grin

3 răspunsuri:
| XxDulcikaKrisyxX a răspuns:

Deobice pentru acest lucru se face niste auditi poti sa le spui celor doua sa vina la o anumita oras melodia lor preferata si sa vezi care este mai buna sau pota sa cante un duet ca sa nu sa ma supere

| Dina a răspuns:

Puteti pune pe alti elevi din clasa sau pe citeva persoane sa voteze.

| Jameson a răspuns:

Trageti la sorti, care sa fie