| Denïsa_Dïana_1993 a întrebat:

Am nevoie de niste nume pentru Youtube, voi face vlog. Dar nu stiu ce nume să-mi pun, dati-mi mai multe, va rog.
Dau funda

7 răspunsuri:
| GenetiX a răspuns:

Imi inchipui cate ai sa transmiti in vLog, daca nici numele nu-l sti happy

| Ancient a răspuns:

"Fana lui Ancient" sau "Admiratoarea lui Ancient" sau "Ancient e o bombă sexy, dacă nu aș avea sub 13 ani aș fi cu el."

Alege tu unul de aici, cu plăcere.

| Zaygon a răspuns:

Poti renunta direct de acum daca nici nume la canal nu poti sa iti dai.

| Valentin558 a răspuns:

Buna! Uite aici niste nume:Kitty Girl, The Best Vlog, Diana face vlog etc. Funda?

| IseeVoices a răspuns:

Numele trebuie sa fie ceva personal nu poti sa te duci la alti si sa le ceri nume. Sa zicem prin absurd ca faci 10k abonati si o sa faci Q&A iar cineva te intreaba de unde vine numele canalului, tu ce-i zici " a pai sa vezi am intrat pe TPU si am intrebat nume pentru canal iar eu mi-am ales unu" nu da bine nu-i asa? Numele trebuie sa te reprezinte.
Bafta cu vlogu' si incearca sa vii cu ceva original ca sa atragi cat mai multi abonati.

| AndrewBoy a răspuns:

FluffyCat sau CuteGirl

| screamflake a răspuns:

Nu te sfătuiesc sa te apuci de vlog