| NicollNikkyKv a întrebat:

Heii, am un catel de vreo 9-10 ani. si acum de vreo 10 min a inceput sa urle. dar nu stiu de ce.

Pana acum nu a urlat. numa cand a auzit 2 mate ca tot mieunau..asa tare, cred ca se imperecheau ca asa urlau si el tot urla. dar cand pisicile nu mai urlau si ele asa... el se oprea.

Si apoi a inceput si un caine al vecinului sa urle.
Am iesit afara sa-l strig si a venit la mine. dupa care am mai stat puti in coridor sa aud si nu mai facea.

Oare din cauza asta? Sau de ce?

Dau fundita la primul raspuns!

Răspuns Câştigător
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Nu-ti face probleme asa face si motanul meu cand aude pisici ca maiuna sau catei ca latra incepe si el.Gen haha voi sunteti afara eu in casa si nu-mi puteti face raaau laughing
nu-ti fa probleme e ceva normal sa faca asa

2 răspunsuri:
| AlexanderChristianFenty a răspuns:

Nu mai fa abuz de prepozitii, cainele tau face ceva ce e natural, tipic cainilor. Al meu cand trece o masina face la fel. Nu inteleg care ar fi problema cainelui.

| SoniaMihaela a răspuns:

Probabil ca il deranjau sunetele scoase de pisici..si eu am avut pisica si pana si pe mine "ma zgaria pe urechi" sunetul ala al lor sad sau poate e speriat..stai langa el..stie ca e in siguranta langa tine happy