| Unniique a întrebat:

Heii! Ce ati alege dintre role şi skateboard? Nu vreau răspunsuri gen: ',, Păi, eşti fată sau băiat? " Nu contează asta, fiecare e liber sa se dea cu ce îi place!
Apropo, argumentaţi! happy

Fundiţăă!

9 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Aleg rolele. Sunt mai sigure. Eu, cel puțin, dacă m-aș da cu skate-ul, mi-aș rupe gâtele (replica unui coleg laughing )

| товарищ a răspuns:

Skate-ul.
Este foarte smecher si poti impresiona usor. Eu cand cad cu skate-ul ma simt oarecum,, bine'' deoarece retraiesc adrenalina. Am devenit bunicica la skateboard cam in 2 ani. happy Fiecare se da cu ce-i place.

| AndradaRoxana9 a răspuns:

Pai, eu as alege rolele. Mi se pare mult mai distractiv si in acelasi timp usor de invatat.

| andrey663 a răspuns:

Role.Inveti mult mai repede, cu skate-ul iti ia macar cateva saptamani ca sa poti merge pe el, ca sa faci cate scheme iti trebuie multa experienta.

| BluLăvzIu a răspuns:

Pai eu as alege rolele, pentru ca e mai simplu sa te dai pe ele. Nu prea sunt fana a skateboard-ului, dar cum ai zis si tu, alege ceea ce iti place, te reprezinta si te ajuta sa te recreezi happy

| TomaTamaraTania a răspuns:

Role! am auzit de recent ca sa mergi cu rolele este foarte sanatos (mai sanatos decat joging-ul) pentru ca iti pune in miscare toti muschii dar nu-ti solicita incheieturile prea tare.
In rest. mie imi plac rolele foarte mult desi nu le-am mai pus in picioare de cativa ani big grin Indiferent de sex... fiecare isi alege sportul care-i place, de exemplu eu in generala jucam fotbal...

| TomaTamaraTania a răspuns:

Role! am auzit de recent ca sa mergi cu rolele este foarte sanatos (mai sanatos decat jogging-ul) pentru ca iti pune in miscare toti muschii dar nu-ti solicita incheieturile prea tare.
In rest. mie imi plac rolele foarte mult desi nu le-am mai pus in picioare de cativa ani, hi, hi. Indiferent de sex. fiecare isi alege sportul care-i place, de exemplu eu in generala jucam fotbal.

| Zumber a răspuns:

As alege role pentru ca sunt mai frumoase mai "nepericuloase" si mai eficiente.Dar sunt pro fata de bicicletahappy

| PyKaciu a răspuns:

Skateboard happy Este mai interesant. poti face scheme pe el. cat despre role. nu vreau sa`mi rup picioarele laughing