| anonim_4396 a întrebat:

Heii! dau funda! vreau sa imi reamenajez camera si vreau sa o personalizez, deci as vrea sa am multe decoratiuni manuale, pe care sa le fac eu! daca aveti idei de obiecte pe care sa le fac, imagini, video... orice e binevenit!

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| 000Diddy000 a răspuns:

Daca n-ai ce face si ai talent poti desena ceva pe un perete, chiar si cu tempera, poti face,, bibelouri'' sa iti iei lut si sa incerci sa faci o vaza, sau alte idei care iti vin si pe urma sa le pictezi, poti incerca si origami... cam atat nu mai stiu ce sa-ti zic sper ca te-am ajutat

| TreiSurori a răspuns:

Uite aici, alege tu ce doresti

http://www.youtube.com/......p?/results

funda?:D

| NoobOrPro a răspuns:

Dece mai scrii o data intrebarea?

| DeliaDaniela a răspuns (pentru NoobOrPro):

Pentru ca daca o scriu la mai multe categorii voi primi mai multe raspunsuri si idei

| NoobOrPro a răspuns:

Ok mersi de idee daniela

| DeliaDaniela a răspuns (pentru NoobOrPro):

Sa cresti mare laughing

| felicia1998 a răspuns (pentru DeliaDaniela):

Ma bucur ca ti-au placut ideile mele sper sa-TI FIE de folos

| DeliaDaniela a răspuns (pentru felicia1998):

Cu siguranta! mersi mult happy

| Adelin712000 a răspuns:

Nu stiu daca o sa iti placa, dar vezi origami (pe youtube).