| AnnaTraficantaDeAcadele a întrebat:

Ma pricep la fotografii destul de bine. Am vazut la unii fotografi ca isi pun intr un colt al fotografiei pe care au facut o numele lor. stiti cumva unde? e un program special, in word, unde?

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Sunt mai multe posibilitati:
1. Sa-ti faci un "watermak" cu asta gratis:
http://www.softpedia.com/......Lite.shtml
2. sa-ti copiezi fotografia intr-un document word si sa te folosesti de functia "word art"
3. sa-ti faci un logo in programul tau de editare foto, de regula transparent (.png)si prin copy/paste il copii pe fotografia ta.

| OConner a răspuns:

Uite acela se numeste "Logo" fiecare artist are un logo. acel logo se face in photoshop. Trebuie sa bv cu cineva daca poate sa-ti faca un logo... eu lucrez in photoshop de 2 ani daca vrei iti fac eu doar lasa-mi id-ul tau...

| Zayka99 a răspuns:

Poți face pe site pizap.com