| Cololino a întrebat:

Heii.TPU.Ajutati ma si pe mine cu cevahappy.Am un catelus de rasa yorkshire terrier toy si nu ii gasesc pereche pentru monta. Daca aveti voi vreo catelusa yorkshire terrier toy sau o cunostinta(in Bucuresti sau Ilfov) care are asa ceva lasati mi un ID sau un numar de telefon va rog frumoss cat mai repedee posibill.Catelusul are toate vaccinurile la zi,este jucaus,il cheama Lucky, are 1 an si 1 luna, are 1 Kg 800. Vaaa rog cat se poate de repede

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Nu te pot ajuta, caci nu sunt din Bucuresti. Si eu am un hamster( http://www.youtube.com/watch?v=Xiiuu3_YZYo&feature=share ) caruia ii caut pereche. Sper sa gasesti ce cauti!

| Cololino explică (pentru Ea12345):

Nu i nimic mersii oricum e ff draguu hamsterulpuppy dog eyes

| Cololino explică:

Dau funda celui mai bun ajutor:*