| AndruȘșca a întrebat:

Heii TPU!

Am o cățea Ciobănesc German și un câine maidanez. Pe cățea o țin închisă, și câteodată îi mai dau drumul seara, iar pe maidanez îl țin tot timpul legat. Cățeaua are 7 luni și aș vrea să știu cam la ce vârstă ar trebui să îi despart. Știți voi de ce. M-am cam speriat că i-am văzut "jucându-se„.

Ar trebuii cam de la vârsta asta sau mai încolo?!

Răspuns Câştigător
| gigite a răspuns:

Cand lupoaica are 18 luni, dar s-o imperechezi cu aceeasi rasa, acum e bine sa fie crescuti asa cum ai spus sa aiba personalitate si sa nu se joace la prostii, ca tu esti vinovat daca se intampla imperecherea!

1 răspuns:
| iubitulx a răspuns:

Poi poti sai desparti cam la 1 an.