| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU caut pui de pisica birmaneza.si nu gasesc.gasesc doar mature.va rog ajutati-ma.imi doresc atat de mult! daca stiti pe cineva sau aveti voi contactati-ma la adresa de email amarasteanucatalina@yahoo.com sau cu un raspuns aici pe TPU.

2 răspunsuri:
| ItachiUchiha a răspuns:

Sa stii ca gasesti la piata de caini si pisici uneori mai sunt si pui dar nu tot timpul daca vrei ia-ti o mata si un motan si ei o sa iti faca pui mici si dragalasi daca vrei sa le dai un nume cauta pe site-ul www.pufulici.ro/nume-de-pisici/mult noroc funda te rog!

Buna uite intra pe situl eanimale.ro
sau pe pisici pe alese.
Dar pe eanimale.ro sunt
de vanzare pisici birmaneze
iar pe pisici pe alese sunt de adoptat.
Mult succes!