| DanielaDumitrescu99 a întrebat:

Heii TPU. ce caine ati alege intre un bichon frise, bichon bolognese si un bichon maltese?

7 răspunsuri:
| Georgiana98 a răspuns:

Bichon maltese eu am si adorabila e cuminte si e inteligenta.

| Roxy_9585 a răspuns:

Ti-as sugera Bichon maltese pentru ca este foare dragut;
P.S si eu am bihon maltez

| Ensem a răspuns:

Eu am un bichon frise,si este foarte desteapta.
Eu una,nu stiu cu sunt cei maltese,dar frise sunt destepti,si cuminti!
Se joaca cand sunt de juacat,si chiar sunt vioi, dar cand ai de lucru si ii spui sa stea, fara nici un dresaj sta! Acum este alegerea ta!winkingBafta!:*

| talentul a răspuns:

Bichon maltese imi place mai mult este mai cumintehappy mai iubitorhappy funda?

| oNaDy a răspuns:

Da.maltese e cel mai frumos jucaus si ascultator caine dintre toti :d

| Denisa183 a răspuns:

Si eu am maltese.Si este foarte iubitor cu stapanii.Vine dimineata si ma trezeste el.(ma tine de obraji si ma pupa:*). Este si foarte desteapta si cuminte rasa. Funda?love struck

| sthefi22 a răspuns:

Bichon maltese