| laura98 a întrebat:

Heii Tpuu:*! As vrea si eu sa stiu daca le pot da de mancare hamsterilor si salata pe langa mancarea lor obisnuita?
Fundita:*

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Mai degrabă i-ai da ceva puţin mai tare, ca un morcov sau un cotor de varză. Dar merge şi salata.

| angelwithgreeneyes a răspuns:

Da!
sunt rozatoare:
deci mananca aproape orice verdeturi

| mary_4765 a răspuns:

Eu am unul. sunt destul de draguti... poti sa ii dai salata verde ori varza...morcov,pentru ca lor le trebuie sa manince ceva tare,ca doar sunt animale rozatoare,si le ajuta mult salata, poti sa fii sigura, al meu mai bine mananca salata decit mancare de-a lor,
asaa ca succes

| Delicv3nt a răspuns:

Pooooftiiim sa nu crezi ca vreau sa iti omor hamsterul :)) gl :P http://www.animalutze.com/articole/hranire-hamster.php CE nume are?

| mariaanaefycarinaoso a răspuns:

Poti sa ii dai si mere, salata, morcov eu ii dau lu Mistty asa vo cheama pe hamsterica mea