| Criistiinaa a întrebat:

Heii!:X Am Si Eu Un Chow-Chow Roscat..Si Are 4 Ani. La 2 Ani Lam Tuns. Parul I.a Crescut insa nu bine..pentru ca ii creste foarte greu dar mai mult par ii cade..si numai ii luceste cum ii lucea inainte ..n.are parul mai aspru..nu spun ca el nu este pufos ..pt ca este cat de cat.dar in deosebire cu altii caini de rasa lui..Nu Prea! Stiti Cu Ce Produs Sa ii Tratez Parul Mai Bine? Funda Pt Cel Mai Bun Produs!:X

1 răspuns:
| nonameih0000 a răspuns:

Intreaba la o farmacie pentru animale si iti spune exact ce iti trebuie happy