| CookieYumm a întrebat:

Heiii :*. Am gasit un caine ieri seara pe strada. Mi sa facut foarte mila de el si l-am dus acasa. Cu chin cu vai ai mei l-au acceptat. Seamana foarte mult cu un Fox Terrier. In drum spre casa ma oprit un domn si m-a intrebat daca am pe cineva vanator, pentru ca cainele este de vanatoare. Am ramas surprinsa. Dar nu stiu sincer daca este Fox Terrier sau nu. Cum as putea sa imi dau seama? Dau funditzzaa.

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

In primul rand, te felicit pentru fapta pe care ai facut-o. Eu personal n-am mai vazut de ceva timp pe cineva care sa faca ce ai facut tu.

Cel mai bine este sa te duci cu el la un veterinar, el va sti cu exactitate ce sa-ti spuna :).

Te poti informa si de aici:

http://ro.wikipedia.org/wiki/Fox_terrier

Sper sa rezolvi totul!

6 răspunsuri:
| Melody a răspuns:

Veterinarul iti poate spune.
Pune si aici o poza sa ne dam cu parerea big grin

Felicitari pentru gest, sa te bucuri de el :-)

| maddyyyyy a răspuns:

Scrie pe net caine Fox Terrier vezi daca seamana

| mucificatorul a răspuns:

Eu nu stiu cine este fox terrier

| rares1900_2606 a răspuns:

Chiama un veterinar...iti zice sigur

| Anonim543210 a răspuns:

Cauta un specialist...veterinar...nu stiu orice

| marinadragutik a răspuns:

Pai...scrie rasa dorite pe internet si uitate daca seama daca seamana inseamna ca aleca este