| Eallscriellca a întrebat:

Hello! Ce parere aveti despre pisicile Bengaleze, dar cele Birmaneze?

Răspuns Câştigător
| T7uk a răspuns:

Bengaleza are o blana superba! Si la Birmaneza imi plac ochii!

4 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Pisicile Birmaneze le ador. Am avut şi eu una.
Pisicile Bermaneze sunt cam chele. Eu prefer... pufoşeniile.

| ombladon a răspuns:

Am o parere proasta in general cand vine vorba de pisici...

| l1feincolor a răspuns:

Pai,.mie in general imi plac pisicile tongue, am chiar si una,. birmaneza, neagra, dar cea bangaleza, nu prea imi place happy
Tie iti plac?

| cristinellaeli a răspuns:

Pot spune despre pisicile birmaneze(din proprie experienta)ca sunt foarte energice, dragute si unele nu prea se inteleg prea bine cu alte animale sunt usor mai sarite de pe fix