| anamaria01 a întrebat:

Hello! stie cineva cum se poate instala sau downloada the sims celelalte pack uri? am downloadat recent un pack sub iso (770Mb). ce trebuie sa fac ca sa il instalez? stiu ca trebuie creat un cd virtual pe calc si sa il dezarhivez cu win rar sau zip, but nu merge imi cere un disk 1.nu inteleg la ce se refera, la cd original? cum sa instalez jocul? stie careva? big grin merci

Răspuns Câştigător
| VladDu a răspuns:

Cauta daemon tools sau power iso ( poti gasi pe http://filehippo.com ). Cu programele astea deschizi o imagine iso (imaginea iso este un cd/dvd virtual).

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meric, m-am descurcatwinking