| Letty03 a întrebat:

Hello TPU. Imi puteti spune de une iau Jocul Angry Birds pentru telefonul Samsung Corby gratis?

Răspuns Câştigător
| Georgestaff08 a răspuns:

Samsung Corby nu are android si nu te poti juca

| vanessa001 a răspuns (pentru Georgestaff08):

Nu este adevarat, si eu am Samsung corby si mi-am luat de pe umnet.com mai multe jocuri cum ar fi Angry Birds sau Fruit Ninja. Asa ca poti cauta pe umnet.com happy

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

De la mine din penis, vii sa-l cauti?

| Letty03 explică:

A..da..are o colega pe digi.da'la vechi

| Pust1uCuBanana a răspuns:

Http://www.gsminfo.ro/jocuri-java/
http://en.softonic.com/s/mobile9-games:phones

De aici imi iau eu mereu jocuri pentru telefon si eu am tot un corby dar pe site-urile astea gasesti si pentru alte telefoane (mai ales pe al doilea dintre ele)
Sper ca te-am ajutat.
Funda?