| pure9 a întrebat:

Hello TPU. Uitati cum sta treaba, am gasit un video pe youtube:
http://www.youtube.com/watch?v=7aeIpW0Tkvc&ob=av3e
si a-si vrea sa imi spuneti ce fel de culori credeti ca foloseste, cumva culori acrilice? A-si vrea sa ma apuc sa-l pictez :) poate lasati si niste sfaturi :D.

Răspuns Câştigător
| Bloodthirsty a răspuns:

Poti folosi acrilice sau uleiuri. Acrilicele se usuca repede, iar uleiurile se usuca mai greu dar au un luciu mai frumos. Totusi pentru pictura asta iti recomand acrilicele.

3 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Cred ca aquarele

| pure9 explică:

Ok atunci si cu ce le-asi putea inlocui?

| Mya119 a răspuns:

Nu sunt artistice sunt niste culori chinezesti, Am o vara acolobig grin