| funkiehair a întrebat:

Hepl! am gasit 2 puisori de pisica, sunt ff mici si simpatici, au in jur de 2 samptamani, cine doreste detalii sa ma contacteze prin e-mail la:dianagabriela7@yahoo.com...MULTUmesc PT TIMPUL ACORDAT!

1 răspuns:
| Katoky a răspuns:

Ai gasit 2 pui de pisica dar nu-s ai tai poti sa ii cauti proprietarul asa ar fi cel mai corect sa intrebi oameni daca au mai vazut aceste pisici si poate stiu ei proprietaru sau poti sa pui afise ca ai gasit doua pisici