| Roxy a întrebat:

Hey All. spuneti-mi niste intamplari hazli cu animale pe care leati patit voihappy
Incep eu happy
Am mers odata la verisorul meu care a avut broaste testoase. Unchiul meu a vrut sa ne arate cum insfaca pestisorul acela uscathappysi eu "desteapta"am luat un peste si am vrut sa o hranesc...si cum nu am fost atenta broasca nu a muscat doar din peste ci si din degetlaughingImaginativa cum e sa va atarne o broasca testoasa mare cat o palma(nu exagerez.cred ca era mutant) de deget...initial am vrut sa dau cu ea de debara dar m-am gandit ca poate o omor si dupa acea se supara varul meu pe minehappy
Noroc ca inca am degetul intregbig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut un căţel iar apoi l-am dus la ţară. Avem o bluza puţin mai largă, o şapcă şi pantaloni largi. Când am intrat în curte, a sărit pe mine să mă muşte, a început să latre [Nu lătra de bucuros ce era pentru că ma vede.]M-am speriat şi mi-am dat bluza jos şi atunci a văzut că sunt eu şi a încerat să latre şi s-a ruşinat. Mi-am pus bluza pe mine din nou şi iară a început să latre... Oare încerca să îmi spună că arat rău cu bluza? I don't want to see

4 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Intamplarea pe care o povestesc eu e f recenta. S-a intamplat luni seara. Am o bichonica de aproape 5 luni innebunita dupa dulciuri, propabil din cauza ca nu primeste. Luni a fost la mine un var si am zis sa ne uitam la ul film. Ne-am pus noi in pat (eu, prietenul meu, el si prietena lui) si le-am adus o farfurie cu chec de casa. Varul meu statea la margine si avea farfuria pe burta. Fiona (catelul) abia de curand a inceput sa urce in pat, pana acum era prea pitica. Cum noi eram in pat si ea jos, si-a luat avant si a sarit fix in farfuria cu chec, a varsat-o in pat, si apoi i-a luat felia din mana varului meu. laughing Partea si mai amuzanta e ca nu a facut-o cu intentie. I-am vazut fata, era uimita. Ea nu vedea in pat, ea doar voia cu noi in pat. Totul a fost pe moment. S-a urcat in pat, s-a intalnit cu o felie de chec si... s-a servit. laughing

| Ea12345 a răspuns:

Foarte amuzanta intamplarea ta laughing
Ultima intamplare amuzanta pe care mi-o amintesc era in timpul orei de fizica.Participasem la un concurs de biologie si am intrat in clasa la jumatatea orei.Doamna statea pe un scaun in spate, eu nu am observat-o si incepusem sa vb cu colega de banca, sa-l,, barfesc" pe domnul de biologie.Toata clasa a ras, de mine se de faptul ca parea o aeriana, dar doamna nu a gustat gluma, si m-a scos la tabla.big grin

Abh
| Abh a răspuns:

Fiica mea a vrut sa o pupe broasca testoasa pe mana si aceasta a crezut, probabil ca mana e mancare. A prins-o cu gura ca o ventuza si nu a mai vrut sa-i dea drumul. Fetita s-a speriat rau de tot, avea atunci 7 ani si de atunci nu mai atinge broastele testoase. Nu e hazlie intamplarea dar asta e.

| cockie_green a răspuns:

Ultima a fost. iarna asta.am fost la tara si am avut zapada pana la genunchi si am un caine beagel deci e mic si inota prin zapadalaughing si eu purtam fular si cainele a sarit mi la luat in gura si a ramas cu el in gura si inota cu el si trebuia sa alerg dupa ellaughing si mia rupt fularulsad