| Kiko a întrebat:

Hey am o hamsteritza dulce are un an... am auzit ca hamsterii traiesc de la 2 anni pana la 4 ani. eu nu vreau ca ea sa moara desi stiu ca nu pot face nimic in privinta asta. O iubesc la fel de mult ca familia mea, ca mama tata, ca p o sora. Desi e animallaughing. Ce pot sa fac sa nu mai sufar?

Răspuns Câştigător
| nononono1111111111 a răspuns:

Draga mea...Nu ai ce face in privintza asta! Mie mi-a murit anul acesta in primavara tot un hamster dar baietel. A murit la aproape 4 ani de batranete nu din alte cauze.Cand am observat eu ca a imbatranit deja nu se mai putea urca pe umarul meu(asa il tineam mereu si cand faceam teme ) din momentul ala m-am intristat foarte rau. Nu ma mai inveselea nimic. Oricum a fost un scump si mi-e tare dor de el.Sa-ti traiasca si sa fie sanatoasa! Si foarte bine ai zis, nu poti face nimic in privinta asta.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe www.Raspuns-Rapid.info, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

| Cookiee9712 a răspuns:

Dupa ce moare ea big grin iti iei altaabig grin